Kids Picture Viewer - License

Çocuklar için Resim İzleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 137 KB
  • Version 1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma kiddoware
Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza özel olarak tasarlanmış Kids Picture Viewer - License uygulaması çocuklarınıza cihazda saklı resimlerden ekran kilidi oluşturmanızı sağlayan başarılı bir uygulamadır. Bu sayede sadece sizin onayladığınız resim

Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza özel olarak tasarlanmış Kids Picture Viewer - License uygulaması çocuklarınıza cihazda saklı resimlerden ekran kilidi oluşturmanızı sağlayan başarılı bir uygulamadır. Bu sayede sadece sizin onayladığınız resimler görüntülenecektir ayrıca görüntülere ses ekleyebilirsiniz. 

Görüntülere ses ekleyerek resimlerinizi canlandırabilir ve eğlenceli ekran kilidi oluşturabilirsiniz. Ebeveyn onaylı resimleri çocuklarınız görüntüleyebilir, çocuk kilidi özelliği ile koruma yapabilir, çocuklar ve gençler için slayt gösterileri hazırlayabilir mutlu olduğunuz anları tazeleyebilirsiniz. Görüntülere ses ekleyerek görüntüyü anlatabilir veya espiri yapabilirsiniz. Sınırsız fotoğraf eklemek ve oynatmak için Kids Picture Viewer - License denemeyi unutmayınız. 

Kids Picture Viewer - License indir